Dekorasyonda Retro Telefon Trendi

retro-telefon

Genellikle klasik ev dekorasyonlarına, havalı ve zengin bir görünüm katan renkli, retro telefon modelleri; hoş görünümlü detayları ile iç mekân tasarımlarına büyük ölçüde katkı sağlıyor. Örneğin bazı telefonlarda gold (altın) renkli orta detaylar bulunur ve bu modeller odaya şık ve avangard bir hava katar.

Retro telefon modelleri, günümüzde restore edilerek modern ve canlı renklerle buluşuyor. Bu da evlerde yeni model bir aksesuar görünümüne yol açıyor.

Bu tip telefonları, evinizin birçok köşesinde bulundurabilirsiniz. En uygun mekânlar ise salon, yaşam alanları, antre ve genç/çocuk odalarıdır. Mekân ayrımı yaparken renk ve modellerini göz önünde bulunduracak tercihler yapmalısınız. Canlı renklere sahip basit modelleri genç/çocuk veya yaşam alanlarında kullanırken, ağır renkleri olan gösterişli modelleri salon veya antrelerde kullanmanız gerekir.

Genç/çocuk veya yaşam odalarınızda kullanabileceğiniz renkli bir model:
retro telefon1

Antre veya salon dekorasyonunuzda kullanabileceğiniz renkli bir model:
retro telefon2
90’lı yılları anımsatarak evlerde nostalji rüzgârı estiren bu telefonlar, günümüzde orjinalleri ile aynı veya orjinallerine benzetilerek birçok modelde üretiliyor ve satışa sunuluyor.
Bu şık telefonlar, şu an 200 TL’den başlayıp; model ve markasına göre 1000-1500 TL’ye kadar yükselebiliyor. İnternet üzerinde tanınan birçok alışveriş sitesinde bu telefonları bulabilirsiniz.

ADS
5/5 - (6 votes)
(Visited 119 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment