Traktör Lastiğinden Süs Havuzu Yapmak

sus-havuzu

Traktör Lastiğinden Süs Havuzu Yapmak

Traktör lastiğinden bahçeye havuz yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli çalışmayı sizde evinizde bahçe varsa mutlaka yapmalısınız. Hem kolay yapımı, hem de kısa sürede yapıp evinizi güzelleştireceğiniz bu güzel çalışma ile keyifli saatler geçirebilirsiniz.

Lastikten havuz yaparak evinizin bahçesini güzelleştirebileceğiniz gibi evinize gelenleri de şaşırtabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışma da ihtiyacınız olan tek şey, traktör lastiği ve naylon ile süs taşları yeterli olacaktır. Malzemeleri temin ettikten sonra önce traktör lastiği boyutunda bir çukur açıp, içerisine lastiği koymanız gerekiyor.

Daha sonra içine naylon zemini yerleştirip, gözükmemesi için de süs taşları ile üzerini örebilirsiniz. Sağlam olması amacıyla ağır taşları alta, süs taşlarını üste koymanızı öneririm. Kısa sürede aynı çalışmayı evinizin bahçesi için yapabilir ve mutlu zamanlar geçirmenizi sağlayacak güzel bir dekoratif çalışma yapmanın sevincini yaşayabilirsiniz.


Redneck fish pond

Video silinirse youtube’da ara: tekerlekten süs havuzu

Bu güzel çalışmayı köyde de yapabilirsiniz. Evinizde bahçeniz varsa yapabilirsiniz. Ancak bahçeniz yoksa küçük yerler için pek hoş gözükmeyecektir. Bu yüzden geniş alanınız varsa yapmayı düşünmelisiniz. Kolay gelsin.

5/5 - (7 votes)
(Visited 1.019 times, 1 visits today)
Bunu da oku :  Dış Mekan Zemin Kaplamaları

Related posts

One Thought to “Traktör Lastiğinden Süs Havuzu Yapmak

  1. canan

    Çok güzel süs havuzu yapmışlar, yapanın yayınlayanın ellerine sağlık

Leave a Comment