Paletten Köşe Takımları

paletli-koltuk

Kendin yap tasarımları açısından birkaç ahşap palet ile eviniz için harika köşe takımları oluşturabilirsiniz. Özellikle de paletten oluşturulan köşe takımları hem ekonomik açıdan pratik sonuçlar içermekte, hem de estetikliği de kendi özgün biçimlerinize göre şekillendirebilmeniz adına sizlere olanaklar sağlamaktadır. Balkon, bahçe, şark odası hatta oturma odasına bile paletlerle oluşturacağınız harika köşe takımları yerleştirebilirsiniz. Üstelik sadece yarım gününüzü bile alabilecek olan kapasitelere sahip bu tarz palet takımları sayesinde, ortaya çıkacak olan sonuçlar sizleri çok ama çok memnun edecektir. Bu hususta bizler de sizin paletlerle uygulayabileceğiniz köşe takımı fikirlerini derledik. Bu sayede aklınıza yatacak olan tasarıma da daha hızlı erişebileceğinizi düşünüyoruz.

1. Balkonlarınıza beyaz renkli köşe takımları

Altı adet paleti beyaz renge boyadıktan sonra balkonlarınıza yerleştirebilir ve beyaz minder ile yastıklarla destekleyerek ortaya harika bir köşe takımı çıkarabilirsiniz. Böylece geniş balkon ve teraslarınız için şık bir tasarıma da sahip olacaksınız.

2. Bahçenize hoş bir hava katın
Kiremit rengine boyayacağınız paletlerinizle güzel bir bahçe köşe takımı oluşturabilirsiniz. Üstelik geniş bir açı olduğu için paletlerinize kollar ekleyerek güzel havaların tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

3. Çiçek desenli profesyonel köşe takımları

Paletlerinizin kenarlarını da kapatmak adına gerçekleştireceğiniz ahşap monte işlemlerinin ardından, çiçek desenli yastıklarla ortaya oldukça güzel bir bahçe köşe takımı çıkarabilirsiniz.

4. Mavili morlu bahçe köşesi

Gri ve mavi renkleri uyumlu bir şekilde harmanlayarak, minder ve yastık takviyeleri ile eş zamanlı olarak da ortaya gerçekten güzel bir köşe takımı çıkarma şansı bulacaksınız.

5. Siyah ile beyazın eşsiz uyumu

Evinizin en özel köşesine yapacağınız bu tasarımda, siyaha boyanmış paletlerinizi beyaz minderler ile muazzam bir şekilde bütünleştirip, ortaya etkili bir köşe takımı tasarımı çıkarabilirsiniz.

6. Ahşabı yeşil ile buluşturun
Dinlenmek için özel bir köşe oluşturmak ve ahşabın güzelliğini de öne çıkarmak adına paletlerin üzerini yeşil renklerdeki minderler ile şekillendirmenizi öneririz. Ortaya gerçekten de naif uyumlar çıkacağından asla şüphe etmeyin.

5/5 - (1 vote)
(Visited 298 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment