Ahşap Kasalarla Dekorasyon Fikirleri

ahsap-kasa-dekorasyon

Kendin yap tasarımları açısından bakıldığı zaman elinizin altındaki her türlü ürünün birbirinden farklı sonuçlarla dekoratif tasarıma dönüşebilme olanağı bulunmaktadır. Özellikle de ahşap kasalarla son dönemlerde birbirinden farklı tasarım fikirleri ortaya çıkmaktadır. Hem pratik hem de şık bir oluşumla şekil alan ahşap kasa tasarım etkileşimlerinde, sizler detaycı ilerlediğini müddetçe birbirinden farklı ahşap kasa modeline rahatlıkla erişebilirsiniz. Üstelik mali açıdan da çok fazla zahmet altına sokmayacak olan bu kasa modelleri hakkında bizler de sizin için fikirler sunarak ilerlemek istiyoruz. Bu sayede daha net bir dekorasyon ortamı oluşturabilir, evinizdeki ruhsuz ortamı olabildiğince muazzam bir etkileşimle şekillendirebilirsiniz.
1. Ahşap kasalardan raflı sisteme geçiş
Elinizin altında bulunan 8 ile 10 arasındaki ahşap kasanın birbirine monte edilmesi ile birlikte harika bir rafa sahip olabilirsiniz. Sadece biraz marangozluk ve el becerisi olan herkesin bu tarz kasalar ile sonuca erişme durumu mümkün olacaktır.
2. Çocuk odalarına rengarenk raflar kazandırın

Birkaç adet ahşap kasanın birleşimi ile çocuklarınızın odalarını daha kullanışlı ve çok daha sevimli bir hale dönüştürebilirsiniz. Üstelik her kasayı da onların hoşuna gidecek renklerle boyayarak değerlendirmeniz mümkündür.
3. Bahçe dekorasyonunda vazgeçilmez ahşap kasalar
Bahçe dekorasyon aşamalarında ahşap kasalar olmazsa olmaz. Özellikle de çiçek saksıları ile eş değer bir şekilde ahşap kasaları bahçelerinizin tasarımlarında değerlendirip uygulayabilirsiniz.
4. Ahşap kasalarla ıvır zıvır sandıkları
Evinizde kitap, yastık ve daha pek çok yer bulamayan eşya için elinizin altında bulunduracağınız özel bir sandık tasarımı yapabilirsiniz. Üstelik bunun için tek bir kasa bile işinizi görebilir.
5. Kasalardan askılı raf
İlk bakışta sağlam durmuyor izlenimi veriyor olsa da, ahşap kasaları iple dolayarak duvara monte ettiğiniz zaman, evinizin özellikle de antre bölümleri için çok şık bir raf izlenimi sunabilirsiniz. evduzenleme.com

ADS
(Visited 628 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment